Online terapie

Z vlastní zkušenosti vím, jaké to je být: 

  • nespokojená v práci, 
  • být hodnou holkou,
  • pochybovat o vztahu,
  • pochybovat sám o sobě.

A také vím, že bez porozumění sám sobě, přijetí zodpovědnosti za svůj život a bez aktivního přístupu se samo nic nezmění!

Vyzkoušela jsem všechno možné: rozvojové kurzy, ženské kruhy a konstelace, přečetla desítky knih, zhlédla nespočet vzdělávacích videí. Získala jsem spoustu zajímavých a přínosných informací, ale chyběla tomu akce.

Zásadní posun přišel až díky kontinuální spolupráci s terapeutkou. Tehdy jsem začala vnímat své emoce, porozuměla sama sobě, posbírala odvahu a konečně vykročila vlastní cestou.  

Teď mám skvělý vztah, rodinu a práci, kterou miluji. Vrátila jsem se k dávnému snu a naplňuji své poslání. Jako terapeut a kouč rozvíjím druhé a jsem jim průvodcem a oporou na cestě ke spokojenosti.

Vlastní životní zkušenosti a nabyté informace jsem rozšířila o studium psychologie, výcvik terapeutických a poradenských dovedností (Life Dynamic) a koučovací výcvik (Brain-Based Coaching). Ze všeho jsem si vzala to, co mi dává smysl a vím, že to funguje. Vytvořila jsem tak vlastní metodu osobního rozvoje, která teď pomáhá mým klientům. 

Zuzana Boháčová

Jsem terapeutka a koučka. Provázím druhé na jejich cestě. Společně odhalujeme, co skutečně cítí a co se skrývá na pozadí toho, co řeší. Předávám své vlastní zkušenosti. Učím, jak přijmout a mít rád sám sebe. Jak být autentický a spokojený, jak najít životní záměr a žít ho v každém dni. 

Chcete také:

  • mít rádi sami sebe, 
  • mít práci, která vás těší,
  • být dobrými partnery a rodiči,
  • být spokojení a mít radost ze života?

Objednejte si balíček 6 konzultací. Ráda budu i Vaším průvodcem! Konzultace s terapeutem fungují, vím to z vlastní zkušenosti a vidím to u svých klientů.
Buďte sebe-vědomí, mějte se rádi a naplňujte svůj životní záměr!

Jak to probíhá?

V pohodlí vašeho domova.

Nemusíte nikam chodit. Můžeme se jednoduše setkávat na dálku.

Jednoduše online.

Nejčastěji používám Skype, Messenger, MS Teams nebo WhatsApp. Mohu se ale přizpůsobit.

Dostatek prostoru.

V průběhu 6 setkání budeme mít prostor na všechna vaše témata.

Reference

Zuzka je profík každým coulem. Jasně formulované otázky dokážou zacílit a otevírat mnohá zákoutí, o kterých človek sám ani neví, a přitom citlivě provést k přínosným záverům – ty si ale člověk musí najít sám. A o to jsou cennějěí. Absolutně doporučuji!
Klára Sobotková
Zuzka je velmi příjemný a laskavý člověk a koučing s ní byl rozhodně plodný. Dovede nenásilnou formou člověka přinutit k akci a nasměrovat ho správným směrem, za což jí moc děkuji 🙂
Marcela Masaříková
Díky koučinku jsem porozuměla, že nejlepší cesta je slyšet sám sebe a nečekat na názor ostatních. Zuzka mi ukázala cestu jak najít své vlastní správné odpovědi, řešení a vydat se vlastní cestou a to bez pochybností. Dala mi motivaci neodkládat rozhodnutí.
Jsem moc ráda, že jsem se rozhodla pro sezení se Zuzkou, cením si toho jak se mi věnovala a pozitivní energii, kterou vždy do našeho sezení vkládala. Už jen bonus navíc je, že Zuzka je rozhodně inspirativní osobnost. Zuzko díky!
Dagmar Zaoralová