Reference

Paní Boháčová mi pomohla ve složité životní situaci. Její přistup je milý a také velice fundovaný. Na setkání je vždy 100% připravená, postupuje strukturovaně a systematicky. Rád pokračuji v terapii i po vyřešení primárního problému, neboť získané poznatky uplatňuji i v jiných oblastech svého soukromého i profesního života. Jako terapeutku ji můžu jednoznacně doporučit.
Martin
Zuzana je fundovaný lektor, se správným přístupem a dotazy se umí dostat k jádru věci. Otevřený a pozitivní postoj, čerpá ze své profesionálné praxe. Závěrem poskytne shrnutí a emailem personalizovéné doporučení k dalšímu postupu. Určitě doporučuji.
Viktor
Naprosto perfektní, doporučuji. Milá, příjemná a lidská. A hlavně pomůže.
Nikola Palasová
Zuzka mi pomohla opustit mnohaleté pochybnosti a vykročit novým směrem. Děkuji!
Anna Treščáková
Zuzka je profík každým coulem. Jasně formulované otázky dokážou zacílit a otevírat mnohá zákoutí, o kterých človek sám ani neví, a přitom citlivě provést k přínosným záverům – ty si ale člověk musí najít sám. A o to jsou cennějěí. Absolutně doporučuji!
Klára Sobotková
Lektorka byla úžasná. Měla kurz hezky připravený. Dostalo se mi mnohem více informací, rád a doporučení, než jsem vůbec očekávala. Kdyby bylo na světě více lidí jako je Zuzka, žilo by se nám určitě lépe;-)
Mirka (účastnice kurzu Spokojená rodina)
Do naší spolupráce jsem šel absolutně otevřený a s důvěrou, že mi Zuzka pomůže. Ale neuměl jsem si představit, k jak velkým životním změnám povede naše partnerství. Zuzka se stala mým důvěrným parťákem na cestě mého rozvoje, poznání a plnění mých snů a cílů. Díky Zuzce jsem si uvědomil své nejdůležitější životní hodnoty. Vážím si toho, že se spolu radujeme ve chvílích, kdy se mi daří a že je pro mě oporou v těžkých životních chvílích, kdy jsem dole. Děkuji Zuzko!
Jindřich Bezděka
Ze Zuzky je cítít pohoda, což je pro mě u kouče nejdůležitější. Také se mi líbí jakou jistotu má sama v sobě, kterou inspiruje další.
Opravdu je vidět její zájem o lidi a o to jim pomoci. Nechce za každou cenu dávat rady, ale najít „jádro pudla“, proč děláme, to co děláme a pokud nejsme spokojeni, jak to můžeme změnit. Vše je nenásilnou formou, každý si to musí uvědomit sám. Já Ti, Zuzi, moc děkuji.
Peťa Žďárská
Velice Zuzce děkuji za několikaměsíční kooperaci v oblasti koučování. Díky našim sezením jsem dokázala vyřešit zásadní témata týkající se osobního i pracovního života. Dokázala jsem ve firmě ve velmi krátké době provést mnoho podstatných změn, do kterých se mi emocionálně příliš nechtělo, byť racionálně byly nutné. Změnila jsem osazenstvo v týmu i nastavené procesy tak, aby mé firmě přinesly maximální efekt.
Irena Houdková
Na sezení jsem se dostavila plná skepse po předchozích mnohaletých zkušenostech s terapií, která mi vlastně moc nepomáhala. Úvodní konzultace se Zuzkou mi však dala naději, že není všechno ztraceno. Člověk na sobě může pracovat i nenásilně a přitom úspěšně. Ne kvůli tomu, aby se zavděčil okolí, ale hlavně proto, aby se cítil dobře sám v sobě. Během jediné konzultace jsem si uvědomila pár souvislostí, dávajících některým nepříjemným událostem v mém životě nový smysl. Díky tomu se teď s nimi konečně mohu smířit a přestat se za ně trestat. Díky Zuzi, rozpletlas neuvěřitelně komplikovaný chomáč strachu, lítosti a nekonstruktivních výčitek. A nejhezčí bylo vidět, jak se raduješ se mnou 🙂
Zuzka je okouzlující a empatická bytost nesporných profesionálních kvalit. Je jedním z těch šťastných lidí, pro které je práce životním posláním, ne-li přímo vášní.
Sabina Časarová
Šla jsem na první schůzku s tím že uvidím. Hned po hodině jsem si byla jistá, že se chci se Zuzkou scházet a pracovat na sobě. Nadchla mě její otevřenost a upřímnost. Zkoušela jsem to už předtím s někým jiným, ale to mě moc nevyhovovalo. To jaký měl koučink se Zuzkou vliv na můj život, jsem si do hloubky uvědomila až po několika měsících. Když jsem udělala důkladnou zpětnou vazbu. Jsem ráda, že jsem se toho nebála a šla do toho. Schůzky pro mě znamenaly důkladnou analýzu toho jak se cítím a proč se tak cítím a jestli mi to vyhovuje nebo ne. Případně jsem společně našly řešení. Jsem od přírody trochu lajdák a ne vždy jsem splnila všechny úkoly, které jsem si předsevzala ale i tak mě to posunulo dál než když bych se na tom snažila pracovat sama. Děkuji za výbornou spolupráci. Zuzka je okouzlující a empatická bytost nesporných profesionálních kvalit. Je jedním z těch šťastných lidí, pro které je práce životním posláním, ne-li přímo vášní.
Markéta Kotmelová
Spolupráci se Zuzkou jsem si interně sama sobě vysvětlila terminologií sportu, protože ta je mi poměrně blízká. S koučem „pro život“ je to jako s trenérem, člověk se dostane na nějakou výkonnostní hladinu a pak najednou to samo o sobě dál nejde…., a tak (když chce! – základní podmínka a vklad) si najde někoho, kdo mu pomůže analyzovat a odstranit chyby v technice, podívat se na věci jinak, změnit taktiku a zapracuje na „fyzičce“. Chtěla bych tímto poděkovat Zuzce, že jsem v ní nalezla spřízněného trenéra a podařilo se mi díky ní posunout svůj život dál, výš, … 🙂 Díky moc.
Katka Novotná
Zuzku Boháčovou jsem vyhledala v době, kdy jsem cítila, že potřebuju v životě udělat velkou změnu. Vnitřně jsem věděla, že mám odejít do zahraničí, ale netušila jsem kam a co tam mám dělat, jak to provést. Opustit stálou, jistou práci, bydliště, kamarády a rodinu… A tak jsem pořád čekala na to, až se dozvím, co konkrétně mám kde dělat, a ono to nepřicházelo a já se cítila pod čím dál větším tlakem. Pamatuju si dobře na den – bylo to po dvoutýdenním vánočním volnu, kdy jsem nejmíň hodinu seděla zavřená v práci na záchodě, dívala se na kachličky na zemi, cítila odpor při představě, že jdu zpátky do kanceláře k počítači, a říkala si: Takhle už to dál nejde, musím něco udělat.
V tomhle rozpoložení jsem se setkala se Zuzkou. Bylo to v pátek. A já jsem po víkendu přišla do práce, podala výpověď a začala se připravovat na cestu.
Možná jsem nejrychlejší klient, jakého kdy Zuzka měla. Stačily mi dvě nebo tři hodiny rozhovoru.
„Takže si stanov zemi, kam pojedeš.“
„Co? Já nevím… No, poslední země, která mě napadla, je Island.“
„Dobře. Odteď každý den celý týden uděláš jeden krok, který povede ke tvé cestě na Island. Co bude první krok?“
„Ježišmarjá, já nevím. Vždyť já o Islandu vůbec nic nevím, jenom že tam je zima, horké prameny a krásná příroda… "
"Ok, tak první krok bude zjistit něco o Islandu. „A druhý krok?“

Myslím, že člověk sám v sobě tak nějak tuší, co má dělat, ale někdy to nutně potřebuje s někým sdílet, potřebuje povzbudit a podpořit, potřebuje, aby mu druhý člověk pomohl ukázat, že to vlastně vůbec není tak složité, jak mu to v tuto chvíli připadá. Potřebuje na to nebýt sám. Na Island jsem nakonec neodletěla. Ve výsledku se ukázalo, že kam jet a co tam dělat opravdu nebyly ty zásadní věci, že podstatné bylo odjet. Teď jsem čtvrtý měsíc na cestách a jasně vidím, jak mě tahle životní zkušenost proměňuje, jak důležitá pro mě je.
Se Zuzkou jsem pořád v kontaktu. Podporuje mě a zjišťuje, jak to se mnou vypadá. Naposledy mi napsala včera. Ležela jsem zrovna ve stanu ve finském národním parku Oulanka a začínala týdenní trek dalekými lesy Laponska. Sama. S rozbitými botami a příšerně těžkým batohem. Naprosto vyrovnaná a šťastná.
Helena Kastilová
Zuzka je velmi příjemný a laskavý člověk a koučing s ní byl rozhodně plodný. Dovede nenásilnou formou člověka přinutit k akci a nasměrovat ho správným směrem, za což jí moc děkuji 🙂
Marcela Masaříková
Zuzka Boháčová je všímavá a empatická koučka, která umí být i dostatečně tvrdá, je-li to zrovna potřeba. Mazání medu kolem pusy od ní rozhodně nečekejte. Rozhovor s ní Vás nadchne a podpoří. Z komplikovaného problému před Vámi najednou začne krystalizovat průzračně čiré téma, které Vám pomůže uchopit a už nepustit 🙂
Co konkrétního si z koučování odnesete, záleží jen a jen na Vás. Zuzka Vám pomůže vidět souvislosti Vašeho života z úplně z jiného úhlu. Někdy z ní máte pocit, že Vás zná lépe, než vy sami. Zuzanu Boháčovou jsem objevila na internetu v rámci akce káva s koučem. Již první článek na jejím webu dával tušit, že tahle koučka mluví z vlastní zkušenosti a na nic si nehraje. První schůzka vše potvrdila a dále už to znáte 🙂
Lucie Metelková
Prošla jsem celým kurzem a a netušila jsem, že přijdou sezení, dny, úkoly, témata, která Vás „dostanou“, ale je třeba je prožít, posunou Vás dál. Díky koučinku jsem si uvědomila, že v životě občas řešíme nepodstatné věci, jsme zbytečně přísní, bojíme se názoru a chování okolí a vlastně zapomínáme na naši přirozenost apod. Nečekejte psychologa, terapeuta a bytost, co Vám bude dávat rady do života. Kouč Vás pouze nasměřuje a vše je na Vás!
Zuzka je člověk vnímavý, dokáže se naladit na Vaši „vlnu“. Občas máte pocit, že Vás zná, ví, co chcete říci, o čem přemýšlíte, jen možná nevíte, jak to vyjádřit. Za mne doporučuji a i když to zní jak reklama na super služby, mluví zde má zkušenost.
Helena Zvárová
Lektorce Zuzce bych touto cestou rád velmi poděkoval. Velmi mi pomohla urovnat si své priority a hledat cesty, jak je naplňovat.. Navíc moje priority se mění s tím, jak si méně a méně lžu do vlastní kapsy (což je další výhra). Nebudu Vám popisovat jednotlivé otázky a aktivity a kroky, kterými mě lektorka provedla, to si prožijte každý sám! :o) Nerad bych Vás připravil o momenty překvapení, které v našich setkáních měly také své místo…
Jiří Šafránek
Díky koučinku jsem porozuměla, že nejlepší cesta je slyšet sám sebe a nečekat na názor ostatních. Zuzka mi ukázala cestu jak najít své vlastní správné odpovědi, řešení a vydat se vlastní cestou a to bez pochybností. Dala mi motivaci neodkládat rozhodnutí.
Jsem moc ráda, že jsem se rozhodla pro sezení se Zuzkou, cením si toho jak se mi věnovala a pozitivní energii, kterou vždy do našeho sezení vkládala. Už jen bonus navíc je, že Zuzka je rozhodně inspirativní osobnost. Zuzko díky!
Dagmar Zaoralová